HAKKIMIZDA

 

UFUK ERZEYBEK

Ticari hayatına 1982 yılında başladım. Farklı sektörlerde faaliyet gösterdim. 2001’de yaklaşık üç yıl ar-ge çalışmasından sonra elektrikli kat kaloriferi imalatına başladım.
Üç yıl ar-ge çalışması döneminde ülkemizin elektrik sistemi de göz önünde bulundurularak bizim ülkemizin elektrik sistemine uygun uzun ömürlü cihazlar üretmeye başladık. Manuel çalışan cihazlar ürettik fakat dijital çalışan cihazları da ara ara ar-ge çalışmamızdan eksik etmedik.


Yenilenen teknoloji ile dijital üretimlerde yaptık ve rakip firmaların cihazları dahil inceleyip test ettik. Gördüğümüz, edindiğimiz sonuç dijital çalışan cihazlar yüksek KW değerlerine sahip olmasından dolayı dalgalı elektrik sisteminde çok verimli çalışmadığını gördük. Hal böyle olunca manuel cihaz üretmeye karar verdik. Dalgalı elektrik sisteminden etkilenmeyen manuel sistem dijital çalışan sisteme göre yaklaşık %20 daha az tüketim yapıyor.


2012 yılına gelindiğinde inovasyon çalışmaları ile çok kaliteli, uzun ömürlü, ilk kurulum maliyeti ve elektrik tüketimi ekonomik hale geldi.Üç ayrı model ve  farklı KW değerlerinde yani her metrekareye uygun 72 farklı seçenek sunan ürün çok geniş üretim yapan tek seçenek haline geldi.


Gürkombi, ülkemizde ve Avrupa’da kendi sınıfında öne çıkmış lider firmaların ürünleri ile üretilir. Deforme ve yıpranma etkisi yok gibidir.Uzun ömürlü ve çok dayanıklıdır. Üretiminde Uzak Doğu ürünlerine yer vermez. %100 Türk malıdır.


Ham maddeden, imalattan, montaj anına kadar olan süreçte kaliteyi, konforu, samimiyeti bir ilke edinmiştir.Bizler bu işe gönül verdik, sevdik, biliyoruz ve üretimimizi bilinçle yapıyoruz.

Adres : Ürkmez Caddesi Küçük Sanayi Sitesi No:229/A Ürkmez Seferihisar/ İzmir Telefon : 232 742 2930 Faks : 0232 742 3304 E-Posta : bilgi@gurkombi.com